Kurzy

Jaký je cíl kurzů a co vše mohou nabídnout?
PKO Agency pořádá mezinárodní hudební mistrovské kurzy, které nabízejí mimořádnou příležitost pro mladé hudebníky učit se od těch nejlepších českých umělců současnosti. Osobní setkání a výuka s mistry ve svém oboru je pro studenty jedinečná možnost posunout své dovednosti dále ke kýženému cíli. Mistrovské kurzy se budou konat v prostorách Slovenského domu v Praze (Soukenická 3, Praha 1).

Co Masterclass nabízí:
– Individuální výuku sestavenou na míru každého studenta (3 lekce po 45 minutách) s hostujícím pedagogem a korepetitorem
– Možnost veřejnosti zúčastnit se kurzů (PKO Agency nabízí přístup pasivním účastníkům – divákům, kteří tak mohou shlédnout celý proces výuky)
– Nejúspěšnější účastník kurzu si zahraje s Pražským komorním orchestrem

Mladí hudebníci často potřebují pomoc a impuls k dalšímu studiu, případně k nastartování umělecké kariéry. Není větší motivací, nežli setkání se svými vzory a možnost se od nich učit a získávat nové zkušenosti. Přítomnost pasivních účastníku, tedy publika, navíc pomůže začínajícím umělcům zvyknout si na diváky, které při svých hodinách na školách nemívají, ale jsou pak neoddělitelnou součástí profesionálních vystoupení.

Exkluzivní lokalita

Kurzy se budou odehrávat s samém srdci Prahy, ve Slovenském domě sídlícím v Soukenické ulici. Všechny nejkrásnější památky a místa jsou doslova za rohem.

Výjimečné umělecké vedení

Naši lektoři jsou jedni z nejpřednějších hudebníků současnosti, mají za sebou bohatou diskografii a kantorské zkušenosti.