Poradenství

Jak interní, tak externí tým PKO agency má široké kontakty, odborné zkušenosti a významné reference nejen v oblasti hudby, ale i audiovizuálních projektů. Díky tomu se na nás obracíte a my Vám poskytujeme pestrou škálu odborných konzultačních a poradenských služeb jak jednotlivcům, tak institucím v oblasti klasické hudby, televizních hudebních pořadů a klasického tance. Pracujeme také pro komerční značky, které chtějí spojit svůj marketing s klasickou hudbou.

Poskytované konzultace se týkají také audiovizuálních aktivit ohledně budoucích strategií digitálních médií, návrhu a instalací nejmodernějších streamovacích zařízení v koncertních sálech atd. Tým má také unikátní zaměření a dlouhodobé reference pro budování mezinárodní kariéry jednotlivých umělců pomocí pečlivé strategie domácích a zahraničních firem i politiky.

Poskytujeme konzultace při rekonstrukci stávajících koncertních sálech nebo divadelních prostor, které mají sloužit pro interpretaci koncertů (různých žánrů) a divadelních představení. Pracujeme se širokou škálou odborníků. Jednotlivé profese, které patří k tomu nejlepšímu nejenom v České republice.